Yazılım
Mobil Uygulama
Mobil Uyumlu Website
Tablet Uyumlu Website
Yazılım Uyumlu
Seo Uyumlu Website
Seo
Uzman Yazılımcı

Mobil Web Site

Mobil uyumlu bir dünyada yaşamak, bizlere pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Artık istediğimiz projeyi işyerimizden yüzlerce kilometrelerce uzakta tamamlayarak internet aracılığıyla gönderebiliyor, elimizdeki tablet, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar türevi araçlarla bunların kusursuz bir hale gelerek teslimatının yapılmasını sağlayabiliyoruz.

Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

 Kurumsal mobil site tasarımının yapılması ve her cihaza (ya da mümkün olabildiğince fazla cihaza) uyum sağlayabilecek bir şekilde yapılandırılması, her web sayfasının başlıca ihtiyaçları arasındadır. Bu sayede mobil giriş yapan ziyaretçilerin sitenizde dolaşması çok daha rahat bir hal alır, dolayısıyla hizmetlerinizden yararlanmayı talep etmesi de kolaylaşır.

Webcil Tasarım olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden birisi de mobil site oluşturulması ya da halihazırda var olan sitenizin çeşitli değişiklikler ve eklemeler sayesinde mobil uyumlu bir hale getirilmesidir. Bunu sağlamak için ise bazı kodlama değişikliklerinin yapılması ve birkaç odak noktanın belirlenmesi gerekmektedir. Tasarımcılarımızın ve kodlama üzerine yoğunlaşan çalışanlarımızın öncelikle hedeflediklerinden birisi sitenizin açılış süresinin hızlandırılmasıdır.

Bu  sayede ziyaretçiler siteniz içerisine çok daha hızlı bir şekilde bağlanabilecek ve bağlantılar arasında beklemedikleri için daha fazla vakit geçirebileceklerdir. Bir diğer hedef ise kolay kullanımın sağlanmasıdır.

Mobil sitenin masaüstü versiyonlarından farkı daha küçük ve çözünürlük,  ulaşılabilirlik gibi konularda daha kısıtlı imkanlara sahip bir ekran üzerinden görüntülenmesidir. Dolayısıyla buna uygun modifikasyonların yapılması ve sitenin bir mobil cihazdan görüntülendiğinin anlaşılmasının ardından versiyonun daha basit kullanımlı bir şekle evriltilebilmesi şarttır.   

Bizimle mobil site kurulumu, modifikasyonu ve hızlandırma, tema değiştirme gibi her türlü işlem için sitemiz üzerinden iletişime geçebilir, mobil ağlardan bağlanan müşteri sayınızın artış yaşamasını sağlayabilirsiniz.